SAYVAN
 Chovatel:  Chagorta Stud
 Původ:   Rusko
 Pohlaví:  hřebec
 Datum narození:  18. července 2000
 Zbarvení:  vraník
 Plemeno:  achaltekinský kůň (linie Garem)
 Výška:  166cm
 Zaměření:   plemenitba
 Přip. poplatek:  10 000Kk
 Stáj:  Aredhel Tekes
cxbvcx
 Otec:  Dialog
 Matka:   Sonata


 FOTOGALERIE
      
 RODOKMEN
Dialog Garem Gungodar
Mantia
Doka Kizil
Mekan
Sonata Turali Ylduz
Fakia
Sudba Final
Saiga

POTOMCI
 Narození
Jméno Fotka Pohlaví   Matka Majitel
2014 Suyukli klisna Desse Peulka
2012 Hava klisna Karagul Lestat
2012 Akhty klisna Respublika Lestat
2011 Angida klisna Pamela Lestat
2010 Zalman hřebec neznámá Lestat
2010 Sevan hřebec Mar Geli Lestat

 VÝKONNOSTNÍ ZKOUŠKY
Hlava s rovným profilem má typický dlouhý, plochý zátylek a je správně posazena na mohutném vysoko nasazeném krku. Kohoutek je správně výrazný, trup krásně osvalen, záď malinko sráznější, než by měla být, ale postoj končetin je korektní, i končetiny samotné jsou suché, dlouhé, s dobře vyvinutými klouby a krásnými kopyty.
Známka: **/CHS In Nomine, Lestat

 VÝSLEDKY Z DREZURY
Umístění Závod Typ/kategorie Pořadatel
2. místo Drezura T VSS Fürstenhof
2. místo Drezurní soustředění drezura S VJK Eldorádo
2. místo Achalteke víkend drezura ST/úloha T1 závodiště Luna
3. místo Vánoční pohár drezura S/úloha S0 závodiště OSL
4. místo Lenovo Cup drezura ST závodiště VJF
5. místo Drezura S VSS fürstenhof
6. místo Drezura ST závodiště Lost Angels
6. místo Drezura ST úloha YU závodiště Balfi
16. místo Vánoční pohár drezura ST/úloha T1 závodiště OSL
18. místo Cena Kasimira drezura ST závodiště Balfi
23. místo Velká květnová drezura drezura ST/úloha ST1 závodiště OSL

 VÝSLEDKY Z PARKURU
Umístění Závod Typ/kategorie Pořadatel
5. místo Parkur L závodiště OSL
7. místo Srpnový parkur parkur L závodiště Enlace
13. místo Parkurový trojden parkur L VSS Fürstenhof

VÝSLEDKY Z  ENDURANCE
Umístění Závod Typ/kategorie Pořadatel
2. místo Vytrvalost 130km závodiště OSL
3. místo Vytrvalost 140km závodiště OSL
3. místo Alláhův dostih 150km závodiště VJF
3. místo Letní jezdecké hry ll vytrvalost T/150km závodiště OSL
4. místo Májové jezdecké hry endurance 150km VJK Eldorádo
4. místo Zimní halový šampionát vytrvalost TT/160km závodiště OSL
5. místo Srpnové hry 2013 vytrvalost ST/135km závodiště OSL
5. místo Achalteke víkend drezura S/úloha S0 závodiště Luna
6. místo Srpnové hry 2012 vytrvalost 140km závodiště OSL
6. místo Srpnové hry 2014 endurance CEIO/160km závodiště OSL
7. místo Endurance 150km závodiště Luna
7. místo Vytrvalost 150km závodiště OSL
7. místo Červnový pohár endurance 140km závodiště OSL
7. místo Endurance ST 135km závodiště OSL
8. místo Endurance 135km závodiště OSL
8. místo Červnový pohár endurance 150km závodiště OSL
8. místo Endurance T 140km závodiště OSL
9. místo Novoroční šampionát endurance 150km závodiště Luna
9. místo Pouštní týden endurance 120km stáj Merry
9. místo Srpnové hry 2014 endurance 150km závodiště OSL
10. místo L´Energie du Printemps endurance 150km závodiště Vali
12. místo Srpnové hry 2012 vytrvalost 150km závodiště OSL
12. místo Endurance 120km VSS Fürstenhof
17. místo Alláhův dostih 135km závodiště VJF
19. místo Alláhův dostih endurance 85km závodiště VJF

 VÝSLEDKY Z VÝSTAV
Umístění Výstava Typ/kategorie Pořadatel
4. místo Výstava achalteke/hřebci 2000 závodiště OSL
4. místo Akhal Teke Champions hřebci/2000 závodiště OSL
9. místo Výstava black&white/bodies závodiště Windstorm
12. místo Šampionát achalteke hřebci/9let a starší VSS Fürstenhof
15. místo Výstava vraníci/hřebci závodiště OSL

VÝSLEDKY Z OSTATNÍCH DISCIPLÍN
Umístění Závod Typ/kategorie Pořadatel
3. místo Cena Turkmenistánu dostih závodiště Moonee Valley
6. místo Cena Argamaka dostih závodiště Capannelle
9. místo Cena Gagura dostih závodiště Moonee Valley